Hakkımızda

       1979 Yılında ufak bir perakende mağazasıyla başladığımız mefruşat, dekorasyon ve ev tekstili firmamız 2016 yılında geldiği nokta ise 1500 mt2 kapalı alanda, 25 personelle üstün teknoloji, iç tasarım ve insan becerisini birleştirerek mefruşat ve ev tekstili konusunda gerek yurtiçi gerekse yurtdışı alanlarda lider olan üretici firmaların ürünlerini kendi içerisine alan, kaliteli ürünleri pazarlama ve uygulamada topluma yararlı projelerle katkıda bulunmaktadır.

 

        Mağazacılıkta başlıca hedefimiz; her zaman yenilik peşinde koşan atılımcı ruh, temel dürüstlük ilkelerimizle modern, teknolojik ve üstün kaliteli ürünleri, otel, hastane, kamu ve özel kuruluşları, sosyal tesisler gibi yerlere ve bireysel müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

     

       Firmamız bu düşünce doğrultusunda sınırsız çeşitliliği ile kumaş ve tül koleksiyonlarından, ahşap perde gruplarına kadar, ithal ve yerli ürün portföyünü oluşturmuş ve siz nihai tüketicilerine sunmuştur. İyi bir terzinin hassasiyeti ile ölçüden uygulamaya, başlangıçtan sonuca kadar güncel tüketici anlayışı çerçevesinde sizlere hizmet vermek arzusundayız.

 

 

 

 

Bize Ulaşın  +90 (312) 284 6025